SuperLiga a inventat fabrica de bani: profit de peste 5 milioane de euro!

SuperLiga a inventat fabrica de bani: profit de peste 5 milioane de euro!

În ultimii ani, echipele din Liga 1 au adus 10 fotbaliști kosovari: 6 au confirmat, 3 nu, Emerllahu abia a venit # Cluburile noastre au plătit 2,18 milioane de euro pentru jucătorii din Kosovo și au recuperat aproximativ 7,5 milioane! E o modă deja ca echipele SuperLigii să parieze pe kosovari, iar de cele mai multe ori acestea au mizat corect. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor