Al doilea transfer în 24 de ore la clubul din Liga Florilor: „Aștept cu nerăbdare să ne vedem în sezonul viitor”

Al doilea transfer în 24 de ore la clubul din Liga Florilor: „Aștept cu nerăbdare să ne vedem în sezonul viitor”

SCM Râmnicu Vâlcea este una dintre cele mai active formații din Liga Florilor în această perioadă, echipă care a început deja să își construiască lotul pentru sezonul viitor. Marți la prânz clubul din Zăvoi a anunțat un nou transfer, al doilea în mai puțin de 24 de ore. Este vorba despre aducerea la echipă a interului stânga Daphne Gautschi, care sosește în România din Franța, unde va mai evolua până în vară la Handball Plan-de-Cuques. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor