Directorul Gazetei, despre lupta la titlu: „Ei sunt în pole position”

Directorul Gazetei, despre lupta la titlu: „Ei sunt în pole position”

În cadrul rubricii „Ioanițoaia la zi” din emisiunea GSP Live, directorul Gazetei a analizat subiectele zilei: Dinamo s-a impus pe „Arcul de Triumf”, 2-0 în fața lui Hermannstadt și urcă pe locul 5, Gloria Buzău și UTA au remizat, scor 1-1, după un penalty acordat arădenilor în ultimele minute ale partidei, FCSB se pregătește de prima manșă a duelului cu Lyon din „optimile” Europa League. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor