Zeljko Kopic, lecție pentru Marius Șumudică: „Pun multă presiune pe arbitri! Eu nu sunt așa”

Zeljko Kopic, lecție pentru Marius Șumudică: „Pun multă presiune pe arbitri! Eu nu sunt așa”

În cadrul conferinței de presă ce a succedat succesul „câinilor” cu Hermannstadt, scor 2-0, grație reușitelor lui Eddy Gnahore și Cătălin Cîrjan, Zeljko Kopic, tehnicianul lui Dinamo, a discutat pe marginea presiunii asupra arbitrilor din campionatul intern. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor