Specialistul crede că UTA a fost iertată de o eliminare cu Rapid: „E cu intenție!”

Specialistul crede că UTA a fost iertată de o eliminare cu Rapid: „E cu intenție!”

Fost arbitru, Constantin Zotta consideră că Marko Stolnik (27 de ani), fundaș la UTA, trebuia eliminat în minutul 44 al meciului cu Rapid, scor final 2-2, când i-a aplicat o lovitură peste față lui Alexandru Stan. Trei cartonașe galbene a arătat „centralul” Horațiu Feșnic seara trecută, în UTA - Rapid 2-2. Unul dintre acestea i-a revenit stoperului Marko Stolnik, avertizat în minutul 32 pentru un fault comis asupra lui Alexandru Stan. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor