Rapidiștii plâng după Rrahmani: „Se vede că ne-am lipsit! Am pierdut două puncte”

Rapidiștii plâng după Rrahmani: „Se vede că ne-am lipsit! Am pierdut două puncte”

UTA și Rapid au remizat la Oradea, scor 2-2. Alexandru Albu (30 de ani), mijlocașul giuleștenilor, crede că echipa sa merita mai mult în acest meci. „Suntem dezamăgiți, eu zic că am controlat meciul. Nu știu dacă ei au avut ocazii clare... Eu zic că noi ne-am creat ocazii, dar nu am fost deciși în fața porții și în seara asta am pierdut două puncte. Pe final cred că puteam obține mai mult.  Ei ieșeau foarte mult la joc și aveam multe spații. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor