Înapoi în Ștefan cel Mare? I-a ridicat mingea la fileu lui Borcea: „Dacă dorește să ajute, e binevenit”

Înapoi în Ștefan cel Mare? I-a ridicat mingea la fileu lui Borcea: „Dacă dorește să ajute, e binevenit”

În conferința de presă în care a fost prezentat la CS Dinamo, Ionuț Lupescu a vorbit și despre o posibilă colaborare cu Cristi Borcea. „Kaiserul” îi ridică mingea la fileu fostului finanțator din „Groapă”, pe care-l așteaptă să susțină Centrul de Copii și Juniori al clubului din Liga 3, pe care Lupescu și-a propus să-l reformeze. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor