Rapidiștii au plecat îngândurați de la Oradea: „Sunt foarte trist” + ce a avut de spus Kevin Luckassen, după golul marcat împotriva fostei echipe

Rapidiștii au plecat îngândurați de la Oradea: „Sunt foarte trist” + ce a avut de spus Kevin Luckassen, după golul marcat împotriva fostei echipe

În timp ce Claudiu Petrila a recunoscut că egalul din partida cu UTA (2-2) l-a afectat la moral, Kevin Luckassen, fotbalistul care a marcat golul secund al „Bătrânei Doamne”, nu s-a ferit să-și ascundă satisfacția după golul marcat împotriva fostei echipe. „A fost un meci greu, am condus de două ori. Am pierdut două puncte foarte importante. Asta e, a trecut, trebuie să ne gândim la meciul cu Craiova. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor