Sabău a tras toate semnalele de alarmă după 0-0 cu „un adversar modest”: „Joc foarte slab! Va fi greu”

Sabău a tras toate semnalele de alarmă după 0-0 cu „un adversar modest”: „Joc foarte slab! Va fi greu”

Ioan Ovidiu Sabău, 57 de ani, antrenorul lui U Cluj, a analizat remiza albă din Erevan, 0-0 cu Ararat Armenia, în prima manșă a turului 2 preliminar din Conference League. Deși cântărește rezultatul a fi „foarte bun”, Sabău se arată îngrijorat de jocul prestat de elevii lui, unul care-l pune în gardă în vederea returului de săptămâna viitoare, programat la Sibiu. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor