Mihai Stoica s-a enervat și a ridicat tonul în direct: „Am jucat cu o echipă sub nivelul din Liga 2. Nu avem scuze! Mi-ar fi rușine să dau explicații”

Mihai Stoica s-a enervat și a ridicat tonul în direct: „Am jucat cu o echipă sub nivelul din Liga 2. Nu avem scuze! Mi-ar fi rușine să dau explicații”

Mihai Stoica, președintele Consiliului de Administrație de la FCSB, a avut un o serie de critici la adresa jucătorilor roș-albaștri. Într-un discurs în care a ridicat de mai multe ori tonul, Mihai Stoica s-a arătat extrem de deranjat din cauza modului în care elevii lui Elias Charalambous s-au prezentat în meciul cu Shkendija, 0-1. Și consideră că echipa roș-albastră trebuie să întoarcă rezultatul la returul de pe Arena Națională, de pe 30 iulie. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor