Emil Boc, cronicar » Primarul din Cluj-Napoca a intrat în direct după Ararat Armenia - U: „I-am avertizat că nu sunt de ici de colo”

Emil Boc, cronicar » Primarul din Cluj-Napoca a intrat în direct după Ararat Armenia - U: „I-am avertizat că nu sunt de ici de colo”

Emil Boc, primarul din Cluj-Napoca, a intrat în direct la câteva minute după finalul meciului Ararat Armenia - U Cluj 0-0. Edilul care a făcut deplasarea la Erevan alături de echipă este încrezător că jucătorii lui Ioan Ovidiu Sabău păstrează prima șansă la avansarea în competiție. Înainte ca meciul dintre Ararat Armenia și U Cluj să înceapă, Emil Boc a intrat în direct la Digi Sport pentru a prefața partida. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor