Sabău a dat verdictul după schimbul Thiam - Gheorghiță: „Este clar că e o pierdere”

Sabău a dat verdictul după schimbul Thiam - Gheorghiță: „Este clar că e o pierdere”

Ioan Ovidiu Sabău, antrenorul celor de la U Cluj, a prefațat partida cu Dinamo din etapa #7 a Superligii. La conferința de presă tehnicianul celor de la U Cluj a abordat mai multe subiecte printre care și schimbul făcut în această săptămână cu FCSB. Mamadou Thiam a fost cedat la campioana României în schimbul lui Gheorghiță și a sumei de 50.000 de euro. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor