Jean Vlădoiu a reacționat după ce a ajuns pe locul 4 în Superliga: „Nu vom avea liniște tot sezonul”

Jean Vlădoiu a reacționat după ce a ajuns pe locul 4 în Superliga: „Nu vom avea liniște tot sezonul”

Jean Vlădoiu, antrenorul din acte al celor de la Unirea Slobozia, a comentat remiza obținută de elevii săi în partida de la Arad cu UTA, scor 1-1. Arădenii au dominat partida, dar Unirea Slobozia, prin golul lui Șerbănică, a reușit să câștige un punct în minutul 90+2. Unirea Slobozia este pe locul 4 în acest moment, dar tehnicianul ialomițenilor se gândește la un singur lucru: salvarea de la retrogradare. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor