Final DRAMATIC în UTA Arad - Unirea Slobozia » Pedepsiți în prelungiri pentru că au vrut să se „baricadeze”!

Final DRAMATIC în UTA Arad - Unirea Slobozia » Pedepsiți în prelungiri pentru că au vrut să se „baricadeze”!

UTA a remizat cu Unirea Slobozia pe teren propriu, scor 1-1, în primul meci al etapei #7. UTA - Unirea Slobozia a fost un meci special pentru Adrian Mihalcea, acesta a întâlnit prima dată ca adversar fosta sa echipă, pe care a promovat-o în Liga 1 și a reușit s-o salveze de la retrogradare sezonul trecut. Valentin Costache a marcat din penalty primul gol al partidei în minutul 36, iar Șerbănică a egalat în prelungiri. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor