„S-au umflat mușchii pe el” » Contre în direct între Andrei Nicolescu și Radu Naum: „Ești puțin supărat după victoria asta” / „E așa de grav ce am întrebat?”

„S-au umflat mușchii pe el” » Contre în direct între Andrei Nicolescu și Radu Naum: „Ești puțin supărat după victoria asta” / „E așa de grav ce am întrebat?”

Andrei Nicolescu, președintele lui Dinamo, s-a contrat în direct cu moderatorul Radu Naum, după ce echipa lui a reușit o revenire fantastică pe final și a învins-o pe CFR Cluj, scor 2-1, golurile fiind marcate în minutele 90 și 90+2. Oficialul lui Dinamo a intrat în direct la emisiunea „Fotbal Club” de la Digi Sport și s-a enervat în urma întrebărilor puse de moderatorul Radu Naum, pe care le-a considerat tendențioase. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor