Prețul plătit » Zeljko Kopic a oferit imaginile serii, în nebunia de la Dinamo- CFR Cluj

Prețul plătit » Zeljko Kopic a oferit imaginile serii, în nebunia de la Dinamo- CFR Cluj

Zeljko Kopic, antrenorul lui Dinamo, a trăit la intensitate maximă finalul de infarct cu CFR Cluj. „Câinii” au fost conduși până în minutul 90, dar au reușit să întoarcă în prelungiri și să câștige cu 2-1. Croatul, care peste o lună va împlini doi ani de când e antrenor la Dinamo, a fost în priză în finalul partidei de pe Arena Națională. A trăit la maximum cele două goluri marcate de Karamoko și Alberto Soro. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor