Florin Prunea a lăudat 4 jucători de la Dinamo: „Aici s-a făcut diferența”

Florin Prunea a lăudat 4 jucători de la Dinamo: „Aici s-a făcut diferența”

Florin Prunea, fostul portar al lui Dinamo, a lăudat 4 jucători ai echipei roș-albe, după victoria obținută în prelungiri cu CFR Cluj, scor 2-1. Fostul internațional i-a remarcat pe Karamoko, Alberto Soro, Stipe Perica și Adrian Caragea, toți introduși de Kopic în repriza a doua. 3 dintre ei au contribuit decisiv la întoarcerea scorului reușită de Dinamo în final de meci. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor