Andrei Nicolescu a numit omul decisiv, după victoria lui Dinamo cu CFR Cluj: „E meritul lui”

Andrei Nicolescu a numit omul decisiv, după victoria lui Dinamo cu CFR Cluj: „E meritul lui”

Dinamo - CFR Cluj 2-1. Andrei Nicolescu, președintele „câinilor”, a fost în extaz după victoria de pe Arena Națională și l-a lăudat pe Zeljko Kopic, antrenorul echipei bucureștene. Nicolescu s-a declarat mulțumit de mentalitatea arătată de jucătorii lui Dinamo, care au întors scorul după minutul 90. Karamoko și Alberto Soro au adus victoria echipei bucureștene. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor