Zeljko Kopic, după victoria „nebună” a lui Dinamo cu CFR Cluj: „Vreau să văd ceva la ei”

Zeljko Kopic, după victoria „nebună” a lui Dinamo cu CFR Cluj: „Vreau să văd ceva la ei”

Dinamo - CFR Cluj 2-1. Zeljko Kopic, antrenorul echipei bucureștene, a analizat victoria cu ardelenii, din etapa #15 a Superligii. L-a lăudat pe Alberto Soro, marcatorul golului decisiv, și a declarat că are așteptări mari de la jucătorii care au prins minute puține în campionat, referindu-se inclusiv la spaniol Ce a declarat Zeljko Kopic, după victoria lui Dinamo cu CFR Cluj „A fost un meci nebun, cu plusuri și minusuri. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor