„Proștii proștilor!” » Mario Camora, după înfrângerea cu Dinamo: „E complicat să faci antrenamente așa”

„Proștii proștilor!” » Mario Camora, după înfrângerea cu Dinamo: „E complicat să faci antrenamente așa”

Dinamo a învins-o pe CFR Cluj cu 2-1, în etapa a 15-a din Superliga, după o „remontada” de poveste reușită în ultimele minute. Mario Camora, veteranul clujenilor, s-a arătat dezamăgit de finalul de neimaginat. Golurile „câinilor roșii” au fost semnate de Karamoko (90’) și Alberto Soro (90+2’), în timp ce pentru ardeleni a punctat kosovarul Lindon Emerllahu (69’). ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor