S-a simțit Gâlcă lucrat de Reghecampf? » O spune în premieră: „Da, făceam sprițuri și grătare cu Reghe, iar pe Gâlcă îl deranja!”

S-a simțit Gâlcă lucrat de Reghecampf? » O spune în premieră: „Da, făceam sprițuri și grătare cu Reghe, iar pe Gâlcă îl deranja!”

Invitat la podcastul GSP „2 la 1”, Raul Rusescu a dezvăluit că relația apropiată dintre jucătorii FCSB-ului și Laurențiu Reghecampf de pe parcursul stagiunii 2014-2015 - când Reghe nu mai era antrenorul roș-albaștrilor - l-a deranjat pe Costel Gâlcă, tehnicianul de atunci al echipei. Reghecampf a antrenat FCSB între 2012 și 2014, perioadă în care roș-albaștrii au fost de două ori campionii României. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor