Dan Nistor, reacție genială după victoria cu Rapid: „Nu m-au vrut, eu le-am demonstrat că sunt bun”

Dan Nistor, reacție genială după victoria cu Rapid: „Nu m-au vrut, eu le-am demonstrat că sunt bun”

Rapid - U Cluj 0-2. Dan Nistor, mijlocașul ardelenilor, a început pe bancă meciul, dar a intrat în minutul 63, în locul lui Ovidiu Bic. La finalul partidei, a făcut schimb de tricouri cu Kader Keita, mijlocașul central al giuleștenilor. Nistor a venit cu tricoul rapidistului la zona mixtă, la interviul de la finalul partidei. „Dacă cineva nu m-a vrut la Rapid, măcar să le iau tricoul. Eu le-am demonstrat oricum că sunt bun”, a spus Dan Nistor, în fața camerelor. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor