Președintele lui U Cluj, entuziasmat: „S-a văzut. Am jucat excepțional”

Președintele lui U Cluj, entuziasmat: „S-a văzut. Am jucat excepțional”

Rapid - U Cluj 0-2. Radu Constantea, președintele ardelenilor, a fost mulțumit după victoria din Giulești. Oficialul lui U a declarat că jocul din prima repriză „a fost excepțional”. Constantea e de părere că discuțiile avute de el și de Sabău cu jucătorii au avut efect. Apoi a declarat că jocul s-a îmbunătățit semnificativ datorită revenirilor lui Dan Nistor și Ovidiu Bic, mijlocașii titulari ai lui Sabău. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor