Alexandru Chipciu declarații după victoria din această seară: „Cred că e cel mai frumos play-off de până acum” + Regretă înfrângerea cu Dinamo „Parcă îmi vine să plâng”


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor