Rezervele oltene s-au antrenat în vestiar!

Rezervele oltene s-au antrenat în vestiar!

De neimaginat! La pauza meciului cu Metaloglobus, toată suflarea olteană s-a retras la cabine! Acum, că scânteile poveștii Rădoi-Baiaram s-au mai stins, se vede ceva mai clar că în Bănie nu acel subiect era de pus pe prima pagină, ci jocul mai mult decât modest al echipei. Care n-a reușit victoria nici cu Noah, până la urmă doar o echipă din Armenia, și nici cu Metaloglobus, ultima clasată în campionatul nostru. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor