Antrenorul lui Dinamo și-a amendat jucătorii și acuză: „Unii sunt grași și nu pot juca la nivelul Ligii Campionilor”

Antrenorul lui Dinamo și-a amendat jucătorii și acuză: „Unii sunt grași și nu pot juca la nivelul Ligii Campionilor”

Dinamo este pe ultimul loc în grupa din Liga Campionilor la handbal masculin, iar antrenorul Paulo Pereira (60 de ani) a dezvăluit că unii jucători au fost amendați pentru că sunt grași. După 6 meciuri în Liga Campionilor, Dinamo a rămas cu zero puncte, chiar dacă în unele partide, campioana României a fost aproape de a produce surprize. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor