„Doamne, puteam să-i omor!” O scenă șocantă la Marele Premiu al Mexicului din F1

„Doamne, puteam să-i omor!” O scenă șocantă la Marele Premiu al Mexicului din F1

În timpul Marelui Premiu al Mexicului de Formula 1, a avut loc un incident dramatic pe pistă. În fața mașinii lui Liam Lawson, pilotului de la Racing Bulls, au ieșit doi comisari de pistă. Neozeelandezul ieșea chiar atunci de la boxe, când două persoane i-au apărut direct în fața monopostului. Întregul incident a fost surprins de camerele montate pe vehiculul său. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor