Tragedie pentru jucătorul lui Dinamo » Zeljko Kopic: „Fratele lui a murit, nu va juca în Cupă”

Tragedie pentru jucătorul lui Dinamo » Zeljko Kopic: „Fratele lui a murit, nu va juca în Cupă”

Zeljko Kopic, antrenorul lui FC Dinamo, a declarat că Devis Epassy nu va juca împotriva lui CS Dinamo, în Cupa României Betan. Portarul trece prin momente cumplite, după decesul fratelui său. CS Dinamo - FC Dinamo, în prima etapă a grupelor Cupei României Betano, va avea loc marți, de la 21:00. Meciul va fi liveTEXT pe GSP.ro și la TV pe Prima Sport 1 și Digi Sport 1.Cele două echipe bucureștene fac parte din grupa D, alături de Farul, Chiajna, Botoșani și Hermannstadt. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor