Real Madrid, ironizată de foștii mari fotbaliști români: „Am fost mai motivați noi în studio!”

Real Madrid, ironizată de foștii mari fotbaliști români: „Am fost mai motivați noi în studio!”

Foștii fotbaliști Gică Craioveanu și Gabi Balint au ironizat-o pe Real Madrid, după ce spaniolii au fost eliminați de Arsenal din sferturile Ligii Campionilor, scor 1-5 la general. Real Madrid nu a avut „antidot” în fața unui Arsenal care s-a apărat perfect. Primul șut pe poartă al „galacticilor” a venit abia după pauză. Gică Craioveanu a vorbit despre jocul slab al celor gazdelor, însă nu a uitat să laude echipa lui Mikel Arteta. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor