Real Madrid, ironizată după eliminarea din Liga Campionilor » Cele mai tari glume apărute pe internet

Real Madrid, ironizată după eliminarea din Liga Campionilor » Cele mai tari glume apărute pe internet

Cei de la Real Madrid au fost ironizați pe rețelele de socializare, după ce au fost eliminați de Arsenal din Liga Campionilor cu scorul general de 5-1. După 3-0 pentru englezi în tur, echipa lui Mikel Arteta s-a impus și în returul de pe „Santiago Bernabeu”, scor 2-1. Fanii „galacticilor” își puseseră mari speranțe în meciul retur, chiar dacă Arsenal obținuse un avantaj confortabil pe „Emirates”. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor