Uitați de „remontada”! Arsenal s-a impus și pe Bernabeu și merge în semifinalele Ligii Campionilor

Uitați de „remontada”! Arsenal s-a impus și pe Bernabeu și merge în semifinalele Ligii Campionilor

După 3-0 în tur pe Emirates, Arsenal s-a impus în fața celor de la Real Madrid și pe Santiago Bernabeu, la finalul unei partide pe care au controlat-o cap-coadă. Saka și Martinelli au marcat pentru „tunari”, în timp ce Vinicius Junior, profitând de o eroare a lui Saliba, a punctat pentru „Los Blancos”. Barcelona - Inter și PSG - Arsenal sunt semifinalele acestui sezon de Liga Campionilor. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor