Probleme cu VAR-ul la Sepsi - Rapid » Hațegan a fost nevoit să întrerupă meciul

Probleme cu VAR-ul la Sepsi - Rapid » Hațegan a fost nevoit să întrerupă meciul

Partida dintre Sepsi și Rapid a fost întreruptă în finalul primei reprize din cauza unor probleme la sistemul VAR. În finalul primei reprize, în minutul 38, la un corner al giuleștenilor, Ovidiu Hațegan a întrerupt meciul. I-a chemat pe cei doi căpitani, Săpunaru și Niczuly, pentru a le explica faptul că este o problemă și meciul nu se poate relua. Probleme cu VAR-ul la Sepsi - Rapid +1 FOTO „Nu funcționează sistemul de arbitraj video. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor