David Popovici, asaltat de fani la Otopeni: „ Am fost și eu ca ei!” » Ce spune despre medalia la 200 m liber

David Popovici, asaltat de fani la Otopeni: „ Am fost și eu ca ei!” » Ce spune despre medalia la 200 m liber

David Popovici a avut o zi plină la Campionatele Naționale de Înot în bazin scurt. David Popovici a avut mai multe autografe de semnat în această seară la Otopeni după ce s-a impus în proba de 200 m liber și s-a clasat pe poziția a doua cu ștafeta mixtă de 4x50 m liber a clubului Dinamo, dar deținătorul recordului mondial în proba de 100 m liber le-a oferit fiecăruia câteva secunde, deși timpul său e extrem de prețios. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor