Eugen Neagoe a făcut scandal după înfrângere și acuză: „Îl voi suna pe Burleanu! Am fost luat la mișto și jignit”

Eugen Neagoe a făcut scandal după înfrângere și acuză: „Îl voi suna pe Burleanu! Am fost luat la mișto și jignit”

După FC Argeș - Unirea Slobozia 0-1, Eugen Neagoe a avut un discurs dur și l-a acuzat pe arbitrul de rezervă. Antrenorul de la FC Argeș susține că arbitrul de rezervă, Alexandru Șuvar, i-ar fi adresat cuvinte jignitoare, după ce a protestat, cerând penalty, în prima repriză. Eugen Neagoe: „Îl voi suna pe Burleanu” „Arbitrul m-a luat la mișto. M-a jignit foartă urât. Nu pot să spun ce mi-a zis. Voi da un telefon la Burleanu și la Bodescu. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor