Primul pas greșit în Liga Zimbrilor pentru Dinamo București » „Dulăii” au pierdut un avantaj de 5 goluri pe final

Primul pas greșit în Liga Zimbrilor pentru Dinamo București » „Dulăii” au pierdut un avantaj de 5 goluri pe final

CS Dinamo București a făcut primul pas greșit în sezonul 2024-2025 al Ligii Zimbrilor, terminând la egalitate, 29-29, confruntarea cu SCM Politehnica Timișoara, formație care luptă pentru evitarea retrogradării. CS Dinamo București, echipă care a dominat Liga Zimbrilor până în acest moment, având un bilanț de 12-0, a fost surprinsă la Timișoara de o adversară foarte incomodă și a pierdut primele puncte în această stagiune. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor