Dorinel Munteanu „a explodat” după duelul cu UTA: „Nu e normal așa ceva!”

Dorinel Munteanu „a explodat” după duelul cu UTA: „Nu e normal așa ceva!”

Dorinel Munteanu, antrenorul Oțelului, a fost extrem de nervos după remiza cu UTA, scor 1-1. Tehnicianul echipei din Galați a fost extrem de deranjat de faptul că a primi gol din fază fixă. UTA a deschis scorul prin Cristian Mihai, care a punctat cu capul după un corner. Oțelul a egalat tot dintr-o fază fixă, după o schemă din lovitură liberă. Balonul a ajuns la Adăscăliței, care i-a așezat balonul lui Cisotti, mijlocașul marcând simplu, din careu. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor