Rednic, imediat după remiza cu Oțelul: „Asta chiar mă îngrijorează”

Rednic, imediat după remiza cu Oțelul: „Asta chiar mă îngrijorează”

UTA a remizat în deplasare cu Oțelul, scor 1-1, iar Mircea Rednic, antrenorul arădenilor, s-a arătat mulțumit de punctul obținut la Galați. Totuși, acesta a fost deranjat de un aspect. Rednic s-a declarat îngrijorat de faptul că echipa lui nu și-a creat ocazii în repriza a doua, deși a jucat cu vântul în spate. Mircea Rednic, după Oțelul - UTA: „M-a îngrijorat” „Am spus că o să fie un meci de angajament, dueluri multe. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor