Prime speciale pentru jucătorii lui Dinamo: „E o motivație, dar nu cea mai importantă” » Problema remarcată + Critici pentru arbitraj

Prime speciale pentru jucătorii lui Dinamo: „E o motivație, dar nu cea mai importantă” » Problema remarcată + Critici pentru arbitraj

Andrei Nicolescu, administratorul special de la Dinamo, a dezbătut la GSP LIVE situația „câinilor”. Cu patru etape rămase de jucat, Dinamo este pe locul 8 în play-out, loc de baraj, dar e doar la un punct de salvarea directă. Iar Andrei Nicolescu a prefațat meciul cu FC Botoșani, a vorbit despre probleme de arbitraj din Superligă, dar și despre problemele din echipa lui Kopic. Cum vede Andrei Nicolescu situația de la Dinamo „Mereu avem încredere. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor