Paul Papp, vehement cu arbitrii: „Mânca-ți-aș gura ta! Lasă-ne, bă, să jucăm fotbal ca bărbații”

Paul Papp, vehement cu arbitrii: „Mânca-ți-aș gura ta! Lasă-ne, bă, să jucăm fotbal ca bărbații”

Eliminat în finalul meciului Petrolul - Rapid 0-0, fundașul Paul Papp a avut un discurs extrem de dur la adresa arbitrului Adrian Cojocaru.  Apărătorul de 34 de ani a fost eliminat în finalul meciului, pentru proteste. După meci, a explicat ce i-a reproșat arbitrului asistent și a criticat maniera de arbitraj.  Paul Papp, discurs vehement după Petrolul - Rapid  „Am făcut un fault și am primit două galbene. Nu știu... Ca să zic pe românește, sunt speriați. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor