Răbufnirea căpitanului » Cristi Săpunaru, după remiza cu Petrolul: „Să ne dea și nouă ultimatum!”

Răbufnirea căpitanului » Cristi Săpunaru, după remiza cu Petrolul: „Să ne dea și nouă ultimatum!”

Petrolul și Rapid au remizat, scor 0-0, în runda cu numărul 20 din Superligă. Cristian Săpunaru, căpitanul giuleștenilor, spune că vina pentru rezultatele modeste este doar a jucătorilor.  Cristian Săpunaru și-a felicitat colegii pentru atitudine, în condițiile în care Borza a văzut cartonașul roșu în minutul 6.  Cristian Săpunaru, după Petrolul - Rapid 0-0 „A fost dificil pentru că în minutul 5 am rămas în 10 oameni. Am alergat să nu primim gol. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor