Ovidiu Burcă, după demonstrația de forță de la Dej: „Era important pentru viitorul nostru!”

Ovidiu Burcă, după demonstrația de forță de la Dej: „Era important pentru viitorul nostru!”

Ovidiu Burcă (43 de ani), antrenorul lui Dinamo, a fost mulțumit de toate aspectele victoriei de la Dej, scor 3-0, din runda secundă a play-off-ului din Liga 2.  Dinamo nu a avut nicio emoție în disputa cu Unirea Dej și rămâne în cărțile promovării directe în primul eșalon.  Ovidiu Burcă, după Unirea Dej - Dinamo 0-3 „Cei de la Dej au un antrenor tânăr, de mare perspectivă, pe care îl apreciez foarte mult. Era important să câștigăm astăzi. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor