Ultrașii clubului din Liga 1, băgați în duba Jandarmeriei după meci » Au așteptat jucătorii la ieșirea din stadion + conflict între colegi

Ultrașii clubului din Liga 1, băgați în duba Jandarmeriei după meci »  Au așteptat jucătorii la ieșirea din stadion + conflict între colegi

FC Argeș a fost învinsă pe teren propriu de FC Voluntari, scor 0-2, și a făcut încă un pas spre liga secundă. Doar jandarmii i-au putut opri pe ultrași după meci.  FC Argeș a pierdut și al doilea meci din play-out și a rămas cu 14 puncte, pe loc retrogradabil. Ultrașii piteștenilor n-au suportat o nouă umilință.  Ultrașii lui FC Argeș, urcați în duba Jandarmeriei După meci i-au așteptat pe elevii lui Bogdan Argeș Vintilă la ieșirea din stadion. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor