Oltenii încă vorbesc de arbitrajul de la meciul Universitatea Craiova - FCSB » Replică pentru Mihai Stoica: „S-a văzut!”

Oltenii încă vorbesc de arbitrajul de la meciul Universitatea Craiova - FCSB » Replică pentru Mihai Stoica: „S-a văzut!”

Sorin Cârțu, președintele Craiovei, i-a replicat lui Mihai Stoica pe tema, interminabilă, a arbitrajului, după Craiova - FCSB (0-0) Universitatea Craiova - FCSB s-a încheiat nedecis, 0-0, dar ecourile partidei orgoliilor încă nu s-au stins. Oltenii au luat atitudine după o reacție a managerului roș-albaștrilor, Mihai Stoica. Oficialul campioanei a amendat câteva decizii ale arbitrului Horațiu Feșnic. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor