O rușine de arbitri!

O rușine de arbitri!

FCSB a învins cu 2-1 la Voluntari la capătul unui meci pe care, cu excepția ultimelor minute, l-a controlat autoritar. Reducând din handicap abia în minutul 90, ilfovenii le-au pus probleme adversarilor doar în final. S-au trezit însă prea târziu.  Roș-albaștrii au câștigat pe merit, fără dubii. Totodată, dominând și ratând numeroase ocazii, ei au dovedit din nou, confirmare a succesului din Gruia, că alcătuiesc cea mai în formă echipă a acestui început de sezon. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor