„Mereu l-am bănuit de treaba asta pe Radu Petrescu” » Marian Iancu, acuzații explozive: „Ieșea în evidență”

„Mereu l-am bănuit de treaba asta pe Radu Petrescu” » Marian Iancu, acuzații explozive: „Ieșea în evidență”

Marian Iancu, fostul patron de la Poli Timișoara, a criticat prestația arbitrului de la meciul FC Voluntari - FCSB 1-2, Radu Petrescu. După ce acesta nu l-a eliminat pe Malcom Edjouma în minutul 80, după o intrare horror asupra lui Igor Armaș, Marian Iancu a lansat acuzații dure către acesta. Marian Iancu îl acuză pe Radu Petrescu după FC Voluntari - FCSB „Nu știm dacă nu a intervenit VAR-ul. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor