S-a întors în Ștefan cel Mare după nouă ani și anunță: „Vreau play-off-ul, apoi promovarea!”

S-a întors în Ștefan cel Mare după nouă ani și anunță: „Vreau play-off-ul, apoi promovarea!”

Mijlocașul Sorin Străilă, ajuns la 36 de ani, a semnat iarna aceasta cu CS Dinamo, clubul sprijinit de Ministerul de Interne, care evoluează în Liga 3. Venit de la CS Focșani, tot din cel de-al treilea eșalon, jucătorul trecut pe la FCSB, Astra, Dinamo sau UTA a vorbit despre planurile sale de viitor, într-un interviu acordat pentru GSP.ro. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor