„Nu știu dacă a făcut cineva un lucru atât de măreț ca Ion Țiriac!” » Campioana olimpică, oprită în trafic de o actriță: „Arătau cu degetul”

„Nu știu dacă a făcut cineva un lucru atât de măreț ca Ion Țiriac!” » Campioana olimpică, oprită în trafic de o actriță: „Arătau cu degetul”

Pe 17 august, în cadrul unui eveniment special, organizat la Țiriac Collection, la Otopeni, Ion Țiriac i-a premiat pe sportivii români medaliați la Jocurile Olimpice de la Paris. Sportivii și-au primit mașinile personalizate, marca Hyundai, în funcție de proba și disciplina la care au obținut medalii. În total au fost acordate 22 de mașini. Sportivii cu două medalii au primit două autoturisme electrice. AUR - Hyundai Ioniq 5 (52.500 euro)ARGINT - Hyundai Kona (25. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor