Mihai Mironică și două gafe comise în direct: „Mi s-a făcut rău când mi-am dat seama, a ieșit mare tam-tam”

Mihai Mironică și două gafe comise în direct: „Mi s-a făcut rău când mi-am dat seama, a ieșit mare tam-tam”

Întrebat la GSP Live de către unul dintre urmăritorii emisiunii „care este meciul pe care ar vrea să-l comenteze din nou dacă ar fi posibil”, Mihai Mironică, unul dintre cei mai experimentați jurnaliști de sport din România, a rememorat două partide în care a gafat. Cu o experiență de 30 de ani în spate, Mironică spune că ar comenta din nou mai degrabă meciuri în care a comis greșeli, nu partidele care i-au făcut mare plăcere. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor