„De ce vă acuză lumea că sunteți omul lui Becali?” » Răspunsul lui Mironică: „Am trăit incidente violente în raport cu patronul FCSB”

„De ce vă acuză lumea că sunteți omul lui Becali?” » Răspunsul lui Mironică: „Am trăit incidente violente în raport cu patronul FCSB”

Invitat la GSP Live, Mihai Mironică, editorialist al Gazetei, a explicat de ce unii dintre microbiști cred că e „omul lui Becali” și a combătut ideea. Printre cei mai experimentați comentatori de sport din România, Mironică a fost acuzat în destule rânduri de către o parte a publicului că are o simpatie față de FCSB și față de Gigi Becali. Pentru că a comentat des meciurile campioanei en-titre și pentru că s-a poziționat în disputa FCSB vs. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor