Noul #7 de la Dinamo! Începe deja antrenamentele sub comanda lui Zeljko Kopic

Noul #7 de la Dinamo! Începe deja antrenamentele sub comanda lui Zeljko Kopic

Alexandru Musi, 20 de ani, va începe pregătirile sub comanda lui Zeljko Kopic, Dinamo reunindu-se de astăzi. Fosta extremă a rivalilor de la FCSB ar putea prelua numărul lăsat liber de Dennis Politic, care va fi prezentat de campioana României Dinamo revine la antrenamentele pentru pregătirea noului sezon de la începutul acestei săptămâni. Marea noutate sub comanda lui Zeljko Kopic o reprezintă proaspătul campion cu FCSB, Alexandru Musi, 20 de ani, extrema roș-albaștrilor. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor